DZIEŃ DZIECKA
01 czerwca, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Dla naszych milusińskich były przygotowane liczne atrakcje. Chętni uczniowie uczestniczyli w konkursie tańca i rozgrywkach sportowych, a dla najmłodszych na boisku szkolnym czekały dmuchańce, które cieszyły się dużym powodzeniem. Rodzice zadbali o dziecięce podniebienia i przygotowali pyszną kiełbaskę z grilla, popcorn, soczek i wafelek. Dzień Dziecka w naszej szkole był wesoły, kolorowy i bardzo udany. Wszystkim dzieciom życzymy samych słonecznych i radosnych dni!!!
KONKURS TAŃCA „TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE”
Konkurs tańca odbył się 1 czerwca 2026r. W konkursie udział brali uczniowie klas I- VIII. Konkurs odbywał się osobno dla klas I- III i klas IV-VIII w kategorii indywidualnej i zespołowej.
Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i zainteresowań uczniów, propagowanie tańca jako formy spędzania czasu wolnego oraz umożliwienie prezentacji swoich pasji i umiejętności.
Kryteria oceny:
➢ technika taneczna,
➢ spójność i rytmiczność wykonywanego układu,
➢ opracowanie choreograficzne,
➢ dobór kostiumów i repertuaru,
➢ ogólny wyraz artystyczny.
WYNIKI KONKURSU:
klasy I- III INDYWIDUALNY WYSTĘP:
I miejsce: Maksymilian Bok
II miejsce: Nadia Paprotny
klasy I- III GRUPA:
I miejsce: Eliza Rębiś i Apolonia Hanusek
II miejsce: Hanna Wacławczyk i Martyna Swadźba
III miejsce: Kornelia Sobik i Nina Skupień
III miejsce: Oksana Klyszcz i Barbara Wróbel
klasy IV- VIII:
I miejsce: Anastazja Garnek
II miejsce: Paulina Żyła
III miejsce: Łucja Sombrowski
klasy IV- VIII: GRUPA
I miejsce: Anna i Martyna Tebinka
II miejsce: Amelia Mańka, Pola Szerewicz, Łucja Sombrowski, Anastazja Garnek
III miejsce: Klasa V
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!