Apel
20 czerwca obchodzimy Narodowe Święto Powstań Śląskich. Z tej okazji, w naszej szkole, 19 czerwca odbył się apel. Koleżanki Malwina z klasy VIII i Milena z klasy VI przybliżyły wszystkim tematykę i przebieg oraz skutki Powstań Śląskich na Górnym Śląsku w XX wieku. Całość uzupełniały piosenki oraz filmik opowiadający
o Powstaniach Śląskich oraz rozwoju Górnego Śląska.