12.06.2026r. w atmosferze radości, wspólnej zabawy i rodzinnej integracji odbył się XV PIKNIK RODZINNY naszego przedszkola.
Uroczystość rozpoczęły wzruszające i pełne energii występy przedszkolaków, które zaprezentowały swoje talenty artystyczne, dostarczając zgromadzonym wielu niezapomnianych emocji. Gromkie brawa były najlepszym dowodem uznania dla małych artystów.
Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zamki, malowanie buziek, kolorowe tatuaże oraz liczne zabawy prowadzone przez animatorki. Nie zabrakło śmiechu, aktywności ruchowych i wspólnie spędzonego czasu.
Podczas wydarzenia można było również skosztować z pysznego poczęstunku. Dodatkową atrakcją były licytacje, które wzbudziły wiele emocji i spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która była organizatorem wydarzenia.